Neurazy 70, 33555, Neurazy

+420 732 951 731 info@svet-cisteni.cz

Stroje značky LEMA

V nabídce Světa čištění jsou tlakové myčky (lidově vapky) značky LEMA. Rakouská firma LEMA působí na trhu mycích a úklidových strojů již více než 60 let a za tu dobu nasbírala zkušenosti s jejich konstrukcí. Zaměřuje se zejména na firemní zákazníky, kteří ocení jednoduchost obsluhy a dlouhou životnost dodávaných strojů. Veškeré stroje profi řady jsou osazené celokovovým pomaloběžným čerpadlem s keramickými písty. Dodáváme studenovodní, ale i teplovodní vapky s tlaky od 150 do 250 bar. Ve studenovodních strojích můžeme nabídnout nejen mobilní vapky, ale i stacionární stroje pro montáž na stěnu. Jako jedni z mála nabízíme i stroje s možností přivádět vodu teplou až 80 st.C. Uplatní se zejména v provozech, kde teplá voda je vedlejším produktem nebo technologie přípravy vyžaduje velké množství teplé vody a množství, jež potřebuje vapka je jen zlomkem (např. pivovary a jiné potravinářské provozy).

Další položkou v naší nabídce jsou vysavače LEMA. Jedná se převážně o průmyslové vysavače s vysokým sacím výkonem ( až 600m3/h) pro suché i mokré vysávání, což ocení zejména ubytovací a gastro provozy, kde o vylité tekutiny nebývá nouze. Vysavače lze použít i při čištění koberců a čalounění interiérů vozidel. Samostatnou kapitolou jsou vysavače pro hasiče vybavené přídavným čerpadlem. Po připojení hadice „C“ lze kapaliny vysávat a zároveň je odvádět třeba do kanalizace.

Pro firmy Lema vyrábí také podlahové zametací stroje. Podle velikosti udržovaných ploch lze zvolit varianty s kabelem nebo bateriemi.

Pro hasiče vyrábí LEMA i systémy pro vysokotlaké hašení nebo vysokotlakou pračku na hadice.